Update: 3.. 2.. 1.. Animowane odliczanie w mailingu!

Jakiś czas temu poruszyłem temat odliczania w mailingu: http://niiu.pl/3-2-1-animowane-odliczanie-w-mailingu/
Z racji ze jeden z serwisów który umożliwiał tworzenie timerów nie jest już online, dzisiaj chciałem dorzucić 5 groszy do tematu. Natrafiłem na fajna stronę, w najprostszej wersji darmową która pozwala budować timery do umieszczenia w mailingach czy na stronach www.

Zalety tego serwisu to:

  • prosty generator
  • dostępne statystki
  • prostota integracja w mailingu
  • fajny plan abonamentowy (w tym darmowa wersja)

Poniżej zamieszczam przykładowy zegar i screen z edytora.

motionmailapp.com

motionmailWiecej na http://motionmailapp.com/

Eryk Bochenski

Eryk Bochenski

Bloga prowadzę hobbystycznie stąd sporadyczność, nieregularności a czasami nawet niestaranność. Na blogu znajdziecie treści powiązane z e-mail marketingiem, szerzej online marketingiem a czasami nawet z offline marketingiem. Więcej można znaleźć nalinkedIn.

Masz pytania bądź sugestie? Proszę o kontakt.
Eryk Bochenski

Latest posts by Eryk Bochenski (see all)

üpüü

2 Comments

  1. Świetna stronka. Bardzo prosta w obsłudze, a jak pożyteczna. Przydaje się w odliczaniu do końca promocji. Ale nic nie da odliczanie, jeśli nie napiszemy poprawnie mailingu. O tym jak poprawnie pisać mailing ostatnio fajny artykuł napisał Dariusz Puzyrkiewicz http://www.marketing101.pl/e-mail-marketing-jak-pisac-skuteczniejsze-maile. Łącząc timer i zasady pisania mailingu wiele ostatnio osiągnąłem.

  2. Bardzo fajny pomysyl. Ale mnie interesuje troche zmdyfikowana opcja. Zegar 20 minutowy na zielonym tle a gdy skonczyl sie czas zmiana koloru na czerwony zeby wykladowca widzial ile minut juz przekroczyl czas. Czy to jest mozliwe?

Comments are closed.