3 najfajniejsze podcasty o e-mail marketingu (ang)

Podcasty pozwalają szybko i przyjemnie wchłaniać wiedzę przy okazji różnorakiej aktywności, podczas treningu, jazdy samochodem czy przy wykonywaniu nudnych powtarzających się czynności w pracy… stąd coraz częściej sięgamy po podcasty.

Poniżej przedstawiam subiektywna listę 3 najbardziej wartościowych podcastów całkowicie poświęconych e-mail marketingowi. 

Litmus Email Design

https://soundcloud.com/email-design-podcast

Litmus, to firma specjalizująca się w narzędziach pomagających marketerom optymalizację wyglądu wiadomości, jak również zbierania danych. Podcast opowiada o nowościach z zakresu e-mail marketingu, najnowszych trendach i wyzwaniach. Z podcastu dowiesz się o technicznych aspektach projektowania e-maili, jak zoptymalizować swoje e-maile do różnych klientów poczty i przeglądarek, w tym mobilnych, jak poprawić ich funkcjonalność i jak zwiększyć zaangażowanie odbiorców. 

Everything Email Podcast

https://soundcloud.com/liveintent

Ten podcast jest kompleksowym przewodnikiem po e-mail marketingu, obejmującym najważniejsze tematy w tej branży. Eksperci ze świata email marketingu i omawia innowacje, najbardziej i najmniej skuteczne praktyki oraz powszechne błędny. W tym miejscu można nie tylko zapoznać się z tą branżą, ale także usłyszeć cenne opinie na temat powszechnych mitów i znaleźć rozwiązania konkretnych problemów, z którymi na co dzień borykają się wszyscy e-mail marketerzy.

Aweber Ask Me Anything About Email Marketing

https://www.aweber.com/podcast.htm

Każdy z 13 odcinków nagrywany jest w formacie pytanie-odpowiedź, który jest doskonałym formatem dla tych, którzy szukają rozwiązań konkretnego problemu. Słuchający zadają swoje pytania, a gospodarze wraz z gościem odpowiadają na nie, dając wgląd w jego praktykę. Ten podcast obejmuje różne tematy, w tym projektowanie poczty elektronicznej, analizę i najbardziej efektywne podejścia.

Milego sluchania