Wrzesień – back to school

Moja skrzynka odbiorcza próbuje mnie przekonać ze szkoła jest super i cool a pożegnanie z latem nie jest takie straszne. Tematy w stylu: „Szkola jest super!”, „DO 50% na pozegnanie lata! Przygotuj się na BACK TO SCHOOL, to już ostatnie dni WYPRZEDAŻY”, „Ostatnie 6 dni wakacji z prezentami GRATIS! Last Minute od 729zł!” czy „Niższe ceny na powrót do szkoły w OleOle, sprawdź” to norma co prawda mało w tym inspirujących przykładów jednak cos tam udało mi się dla Was wybrać:

Animowany gif od eobuwie.pl eobuwie

Zaciekawił mnie jeszcze mailing od Fasdeal.pl nie tyle forma graficzna ale zestawienie produktów i tematem: „Wypoczęty/-a po urlopie? Pora na intelektualną podróż po nowe umiejętności!” w mailingu wysyłne były oferty na szkolenia i kursy. Kolejny fajny tytuł pochodzi z mailingu mediaexpert: „Powrót do szkoły z SUPER oCENAMI! Nawet 500 zł taniej!“

Dla wielu internautów wrzesień może być traumatycznym miesiącem (dla mnie nie bo właśnie rozpoczynam 2 tygodniowy urlop) dlatego warto ten czas osłodzić fajnym newsletterem wprowadzając subskrybentów w jesienny szał kupowania.

A i jeszcze jedno w ramach przypomnienia, nie zapomnijcie we wrześniu uruchomić kampanii urodzinowych, mam urodziny w tym miesiącu a lubię promocja, rabaty i życzenia.

Dzień chłopaka

Kolejne wrześniowe święto to dzień chłopaka, poniżej przykład mailingów z fajnymi produktami.

dzienchlopaka

pewex