Pomysły na idealne przyjęcie urodzinowe, które zmieści się w Twoim budżecie!Przyjęcie urodzinowe powinno być jednym z najszczęśliwszych dni w roku dla Twojego dziecka, ale przy tak wielu opcjach do wyboru i działaniach do zaplanowania, może być również jednym z najbardziej stresujących! Jeśli zmagasz się z wymyślaniem pomysłów na nadchodzące przyjęcie urodzinowe swojego malucha, nie stresuj się. Mamy wszystkie niedrogie porady i wskazówki, których potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą uroczystość, o której wszyscy będą mówić przez wiele tygodni!

Decyduj się na temat

Pierwszym krokiem w planowaniu przyjęcia urodzinowego Twojego malucha jest wybór motywu przewodniego. Nie można się pomylić z tematem. To zabawa, pomoże Ci zawęzić dekoracje, jedzenie i działania, a także, spójrzmy prawdzie w oczy, istnieje mnóstwo uroczych pomysłów do wyboru! Niektóre popularne wybory to imprezy o tematyce sportowej, impreza o tematyce filmowej, impreza o tematyce plażowej, impreza o tematyce księżniczkowej, impreza o tematyce bajkowej, impreza o tematyce przygodowej na świeżym powietrzu, impreza o tematyce podróżniczej, a nawet prosta impreza z ciastem i lodami. Po wybraniu tematu, można zacząć zawężać dekoracje, jedzenie i działania, aby dopasować swój temat. Możesz mieć kilka elementów, które chcesz zawrzeć, ale nie pozwól, aby rządziły one twoją imprezą i sprawiły, że będzie ona zbyt specyficzna.

Zdecyduj się na niedrogi tort

Najdroższym elementem imprezy musi być tort. Pyszny, ozdobiony tort z piekarni może kosztować nawet 50 dolarów lub więcej. Ale nie martw się, nadal możesz stworzyć piękny tort na imprezę swojego malucha, który jest w twoim budżecie! W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo tutoriali online, jak zrobić prosty, ale bardzo uroczy tort urodzinowy za ułamek kosztów tortu z piekarni. Można również zrobić babeczki, które są tańsze i łatwiejsze do dekoracji niż duży tort. Niektóre inne zabawne i niedrogie pomysły na tort to tort ciasteczkowy, tort z chrupek ryżowych, a nawet tort z pączków. Możesz również spróbować nowego podejścia do klasycznego tortu urodzinowego, podając tort "dorosły", tort "przyjazny dziecku" lub tort "jednoroczny".

Zatrudnij fotografa

Kolejną rzeczą, o której wielu rodziców zapomina, jest uzyskanie profesjonalnych zdjęć zrobionych na urodziny dziecka. Możesz wynająć fotografa, który specjalizuje się w robieniu zdjęć dzieci za ułamek kosztów tego, co zapłaciłbyś w studio. Możesz również poprosić przyjaciela o zrobienie kilku zdjęć dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie profesjonalisty, upewnij się, że zatrudnisz takiego, który ma doświadczenie w robieniu zdjęć na imprezach dziecięcych. Chcesz być pewien, że fotograf wie, jak kontrolować środowisko, oświetlenie itp. aby upewnić się, że otrzymasz wspaniałe zdjęcia na specjalny dzień swojego dziecka.